Наші студенти брали участь в хакатоні, в межах проєкту Reginna 4.0

З 31 серпня по 2 вересня студенти Прикарпатського національного університету брали участь у хакатоні, що проводився в межах проєкту Reginna 4.0.
Близько 48 годин 9 команд учасників з України та Італії працювали над проектуванням і розробкою продукту/послуги/прототипу для енергетичного парку Ex-Tomadini Area, який призначений для молоді та буде керуватися нею.
Ця подія – це можливість проявити свою креативність і здібності в 4 ключових галузях, таких як технологія та стійкість, цифрова соціалізація, дизайн суспільства та суспільство 5.0, туризм 4.0 і штучний інтелект.
Та, звісно, вітаємо переможців:
🥇Команда Simuskills
🥈Команда Energy Park
🥉Команда Vault
Цей хакатон став можливим завдяки партнерству Polo Tecnologico Alto Adriatico та Університету Удіне в рамках європейського проекту REGINNA 4.0, який співфінансує EIT, з тісною співпрацею з Consorzio Universitario of Pordenone.