Науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Доступність і неперервність освіти впродовж життя: зарубіжний досвід та національна практика»

17 травня 2022 року о 10:00 год. на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Доступність і неперервність освіти впродовж життя: зарубіжний досвід та національна практика».

Конференція приурочена до Дню університету в рамках заходу «Наука заради миру».

Організатор: кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Ступарика.

Науковий форум проходитиме у форматі онлайн.

Покликання  на конференцію: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m59329cc124f60ba200c817ed3d950000

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Науково-методологічні та історико-педагогічні засади дослідження освіти впродовж життя.
  2. Пріоритетні інтереси та мотивації безперервного навчання студентської молоді.
  3. Психофізіологічні особливості, інноваційні моделі та технології організації освіти різних вікових і соціальних груп.
  4. Інформаційно-комунікаційне забезпечення розвитку освіти впродовж життя в Україні та зарубіжжі.
  5. Неформальна освіта як форма освіти впродовж життя.