Наукові видання університету покращують свої позиції у національних та міжнародних рейтингах

Наукові видання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника покращують свої позиції у національних та міжнародних рейтингах!

Зокрема, платформа Scimago на основі даних Scopus опублікувала показники журналів за 2023 рік. Для України в цілому, і для нашого університету є певний прогрес.

Так, науковий журнал «Карпатські математичні публікації» продовжує знаходитися серед лідерів вітчизняних журналів і впевнено тримається у другому квартилі (Q2) всіх журналів світу за своєю тематикою.

Спостерігається прогрес і для журналу «Фізика і хімія твердого тіла», який лише минулого року ввійшов у базу Scimago і вже отримав суттєве покращення своїх позицій – третій квартиль (Q3).

Саме злагоджена робота редакційних колегій та підтримка університету є тими факторами, які дозволяють цим виданням не лише бути топовими у науковій спільноті, але й покращувати свої здобутки та показники!