Підвищення кваліфікації

1. Нормативно-правові документи

1.1. Порядок підвищення кваліфікації (стажування) педагогічних та науково-педагогічних працівників зі змінами Постанови КМУ

1.2. Положення про стажування та підвищення кваліфікації наукових, педагогічних і науково-педагогічних працівників у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника

2. Інструкція з оформлення проходження підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників Прикарпатського  національного університету  імені Василя Стефаника 

З метою підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника надаємо інструкцію та перелік документів. Заяву та супутні документи необхідно подати за 10 робочих днів до початку проходження підвищення кваліфікації (стажування).

КРОК 1

1.1. Для направлення науково-педагогічних працівників університету  на підвищення кваліфікації (стажування) між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника  та закладами, де науково-педагогічний працівник планує проходити підвищення кваліфікації  має бути підписаний договір.

1.2. Щоб перевірити наявність укладеного договору, потрібно перейти за посиланням.

(Перелік договорів (угод) про підвищення кваліфікації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника)

 1. Якщо в переліку не виявлено потрібного вам договору, потрібно перейти за посиланням (Додаток 1) та завантажити зразок для складання договору та організування його підписання.

КРОК 2 

2.1. Для подальшої роботи перейдіть на Форма 1 це автоматична електронна форма заяви, яка згенерує  Вам  такі документи як: 

 • заява про направлення на підвищення кваліфікації  (Додаток 2); 
 • скерування на підвищення кваліфікації  (Додаток 4);
 • згода на обробку персональних даних  (Додаток 7); 
 • направлення на підвищення кваліфікації  (Додаток 5).

До заяви потрібно прикріпити витяг з протоколу засідання кафедри (Додаток 3). 

Просимо уважно заповнювати анкету та звертати увагу на відмінювання прізвищ, імен, посад, тощо. 

КРОК 3

3.1.    Після завершення підвищення кваліфікації (стажування) у 15-ти денний термін потрібно подати у Науково-дослідну частину  наступні документи у 3-х примірниках :

 • індивідуальна програма, затверджена керівником установи, де відбулось підвищення кваліфікації (Додаток 6);
 • звіт про результати підвищення кваліфікації (Додаток 8);
 • Документ (довідка (обов’язково), сертифікат та ін.) який підтверджує підвищення кваліфікації (стажування) з його основними результатами.

3. Перелік документів для підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників інших закладів освіти у  Прикарпатському  національному  університеті  імені Василя Стефаника

 1. Додаток 1 – Заява про направлення на підвищення кваліфікації (стажування).
 2. Додаток 4 Направлення на підвищення кваліфікації (стажування).
 3. Додаток 6  – Договір про підвищення кваліфікації (стажування).

Перелік документів, які подаються після підвищення кваліфікації (стажування).

 1. Додаток 5 Індивідуальна програма, затверджена керівником установи, де відбулось підвищення кваліфікації (стажування).
 2. Додаток 8 – Звіт про результати підвищення кваліфікації (стажування).
 3. Документ (сертифікат,  довідка, ін.) (Додаток 9),  який підтверджує підвищення кваліфікації (стажування) з його основними результатами.

4. Інформація щодо проходження підвищення кваліфікації НПП Прикарпатського  національного  університету імені Василя Стефаника

 

5. База даних науково-педагогічних працівників Прикарпатського  національного  університету імені Василя Стефаника у формі інформальної освіти (самоосвіти)

 

6. Інформація щодо проходження підвищення кваліфікації НПП у Прикарпатському  національному  університеті  імені Василя Стефаника