Сприяння сталості університетського аналітичного центру в умовах війни

«Сприяння сталості університетського аналітичного центру в умовах війни»

Тривалість проєкту: 07.2022 -12.2022

Загальний бюджет проєкту: 1100 тис.грн.

Мета проєкту: Створення передумов сталості університетського аналітичного центру в умовах війни через підтримку команди, адаптацію Стратегії, покращення комунікацій та забезпечення досліджень задля створення передумов сталого розвитку громад і територій, майбутнього економічного відновлення та кращого майбутнього.

Цілі проєкту:

професійний вибір абітурієнтів в умовах війни (за підсумками вступної кампанії Прикарпатського університету – 2022).

інституційна спроможність органів місцевого самоврядування щодо залучення інвестицій в умовах війни та післявоєнного відновлення.

освіта та бізнес на території Івано-Франківської міської громади: дослідження передумов діалогу та можливостей співпраці.

Контактна особа: Максимович Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону.

e-mail: olga.maksymovych@pnu.edu.ua