Від викладачів до інноваторів – від студентів до підприємців

Тривалість проєкту: 1.03.2024 – 31.12.2024

Загальний бюджет проекту складає – 21 000 фунтів стерлінгів.

Координатор проєкту – Григорук Ірина Іванівна, доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування, начальник науково-дослідної частини Прикарпатського національного університету, та Матіас Нойман, професор сучасної історії та керівник Школи історії Університету Східної Англії.

Мета проєкту полягає у вивченні способів інтеграції підприємництва та інновацій у навчальний процес через активне залучення студентів, включаючи хакатони, конкурси стартапів, проблемно-орієнтоване навчання та інші методики.

Основні цілі:
Розвиток підприємницьких навичок: створення умов для розвитку навичок, необхідних для успішного підприємництва, таких як комунікація, лідерство, творчість та співпраця.

Стимулювання інновацій: пошук та розвиток новаторських ідей через участь у хакатонах, конкурсах стартапів та інших інноваційних заходах.

Практичний досвід: забезпечення можливостей для студентів отримати практичний досвід у розробці та впровадженні своїх ідей у реальному бізнес-середовищі.

Партнери проєкту:
Університет Східної Англії (UEA)