Проведення дослідження з подальшою видачою монографії «Реалізація принципу сталого розвитку в екологічних правовідносинах: законодавство та практика застосування в Україні»

Тривалість проєкту: 2022 рік.

Сума фінансування: 2000 (дві тисячі) доларів США

Мета проєкту: проаналізувати, як принцип сталого розвитку відображається в законодавстві та правозастосовчій практиці України та як він реалізується в регулюванні екологічних правовідносин.

Контактна особа і менеджер проєкту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника: доктор юридичних наук, професор, професор кафедри трудового, екологічного та аграрного права, Кобецька Надія Романівна.

е-mail: nadiia.kobetska@pnu.edu.ua