Назва проєкту:  «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика»

Тривалість проекту: 25.05.2023-31.08.2023

Загальний бюджет проекту складає  – 131 000 фунтів стерлінгів.

Координатори проекту – Ірина Григорук, доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування, начальник науково-дослідної частини Прикарпатського національного університету, та Матіас Нойман, професор сучасної історії та керівник Школи історії Університету Східної Англії.

Мета проекту: «Співпраця з Університетом Східної Англії дасть дослідникам та інноваторам Прикарпатського університету доступ до досвіду та знань світового рівня, зокрема дозволяючи їм більш ефективно розвивати свої стартапи. Цей грант допоможе налагодити зв’язки між нашими дослідниками, сприяючи зміцненню утворенню мережі контактів. Це дуже важливо для нашого університету під час воєнного та післявоєнного відновлення».

Важливою опорою партнерських відносин є розбудова потенціалу, підготовка наступного покоління українців до відновлення своєї країни шляхом обміну знаннями та наукової співпраці.

Проєкт має на меті досягти цього за допомогою трьох різних, але взаємопов’язаних заходів.

1. Нові матеріали для зниження ризику забруднення: від наукових інновацій до впровадження
  2. Менторство еко-інноваційних стартапів ПНУ
  3. Цифровий сторітелінг/журналістика Ми цінуємо нашу співпрацю з Cormack Consultancy Group, яка в рамках ініціативи Twinning сприяла початку нашої співпраці з UEA.