23 вересня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться семінар на тему «УПРАВЛІННЯ ТА СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО МІЖ ЗВО В УМОВАХ ВІЙНИ»

Дорогі колеги!

Семінар «Управління та стратегічне партнерство між університетами в умовах війни» відбудеться у приміщенні Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника  у м. Івано-Франківськ у п’ятницю, 23 вересня 2022р. Захід організовано Програмою ім. Фулбрайта в Україні за сприяння ПНУ.

Робоча мова семінару—українська. Адреса проведення заходу: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57 (вхід з вул. Чорновола), головний корпус ПНУ, другий поверх, аудиторія 233.

Семінар відкритий для всіх охочих взяти в ньому участь, з програмою заходу можна ознайомитися за  посиланням.