Запрошуємо взяти участь у Зимовій економічній школі!

Івано-Франківський осередок Всеукраїнської Асоціації економістів-міжнародників,  Кафедра Міжнародних економічних відносин, Запрошує всіх охочих взяти участь у роботі ЗИМОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ШКОЛИ «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».
Організатори заходу:
  • Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників
  • Осередки ВГО  Асоціації економістів-міжнародників
  • Хмельницький національний університет
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Кафедра міжнародних економічних відносин, Факультет історії, політології і міжнародних відносин)
Період навчання: 25-31 січня 2024 року. У разі змін у розкладі – ми вас повідомимо.
Формат: змішаний (online (ZOOM-вебінари) та offline-практикум екскурсійного типу у м. Хмельницькому).

Участь безкоштовна.
Координатори:
  • доктор економічних наук, професор,  віце-президент ГО «Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників» Журба Ігор Євгенович  igor.zhurba@ukr.net+380974626177;
  • доктор економічних наук, професор Васильківський Дмитро Миколайович – vasilkivsky@gmail.com+380974428119.
Детальна інформація та програма школи у прикріпленому файлі.
Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та знайомства в галузі євроінтеграції та отримати сертифікат учасника обсягом 1 кредит ЄКТС/30 годин
Раді будемо бачити вас в нашій ЗИМОВІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ ШКОЛІ!