Відбувся захід “Фандрайзинг і проектний менеджмент для науковця”

Сьогодні відбувся останній захід до Тижня науки в Прикарпатському університеті, який присвячений темі “Фандрайзинг і проектний менеджмент для науковця”.

Спікером заходу була Григорук Ірина Іванівна, доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування, начальниця науково-дослідної частини університету. Під час заходу Ірина Іванівна проаналізувала форму науково-експертного висновку з оцінювання проектів.

Перша проректорка Якубів Валентина Михайлівна як експерт з оцінювання проектів надала цінні поради науковцям університету, які допоможуть ефективніше працювати над розробкою наукових досліджень.

Учасники заходу отримали практичні знання щодо фандрайзингу та проектного менеджменту.

Дякуємо всім за активну участь у Тижні науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Наш науковий тиждень був сповнений цікавих заходів. Нехай ці знання стануть поштовхом до нових досліджень та наукових здобутків.