PNU Science Talks: «Саморозвиток і навчання впродовж життя»

В рамках Тижня науки в Прикарпатському університеті відбувся захід PNU Science Talks: «Саморозвиток і навчання впродовж життя».

На цьому заході виступила Ірина Боришкевич, кандидат економічних наук, викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування. Вона презентувала різні аспекти саморозвитку, навчання, їх вплив на особистість та професійне зростання. Під час заходу було розглянуто: важливість самовдосконалення, методи і стратегії самоосвіти, а також роль навчання протягом усього життя. Учасники отримали цінні поради та інсайти щодо того, як розвивати свої навички, здобувати нові знання та досягати своїх цілей.

Цей захід став чудовою нагодою для учасників знайти натхнення для постійного розвитку і самовдосконалення.

Дякуємо Ірині Боришкевич за цікавий та пізнавальний виступ.