Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 18 травня 2023 року в онлайновому режимі в рамках Чотирнадцятоїміжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбудеться Всеукраїнська науково-практичної конференція «Формування цифрової компетентності суб’єктів освітнього процесу закладів освіти засобами інноваційних технологій навчання».

Для участі у конференції просимо обов’язково зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/WrH9z7o35fN85JHV9
Організаторами конференції є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Центр освітнього консультування, ГО «Ukraine Active», ГО «Ukraine Active», МБО «Лідер якості».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, викладачів закладів вищої освіти, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь безоплатна. Початок: 18 травня о 14:00.

Учасники конференції зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС, 6 годин / 0,2 ЄКТС.
Довідки за телефонами:

• 067-139-51-46 – Олена Юріївна Удалова;
  • 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Просимо проінформувати заклади освіти про можливість взяти участь у конференції.

449.01-25_13.04.2023