Стартував міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023»

Засновником конкурсу є Одеський національний технологічний університет. Співорганізаторами виступають закордонні заклади освіти: Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай);  Університет прикладних наук і мистецтв (Швейцарія); Естонський університет природничих наук (Естонія); Аріельський університет (Ізраїль); Алматинський технологічний університет (Казахстан); Університет імені Харпера Адамса
(Великобританія); Познанський університет природничих наук (Польща); Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія); Русенський університет «Ангел Канчев» (Болгарія); Університет харчових технологій (Болгарія); Технічний університет Молдови (Молдова).

Метою заходу є розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.
Конкурс проводиться за наступними напрямками:
– харчова наука і технології;
– економіка і управління;
– інформаційні технології, автоматизація та робототехніка;
– енергетика та енергоефективність;
– екологія та охорона навколишнього середовища;
– туризм та готельно-ресторанна справа.

Роботи на перший етап подаються до 1 лютого 2023 року. Автори кращих наукових робіт запрошуються для участі у другому етапі – в підсумковій онлайн-конференції для наукової доповіді та захисту роботи.
Детально з інформацією та положенням про проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті: http://isc.ontu.edu.ua/.