Літня програма СТАЖУВАННЯ В БАРСЕЛОНІ

Кінцевий термін:9 березня 2020р.

Стажування передбачено для: студенти та магістранти з усього світу
Переваги: 400 євро щомісячна стипендія, квитки туди і назад, ваучери на харчування.

Центр геномного регулювання (CRG) запускає програму літнього стажування, щоб надати студентам та магістрантам можливість проводити літні дослідження в CRG. Мета програми – заохотити студентів будь-якої національності до здійснення наукової кар’єри та ознайомити їх з міжнародним лабораторним досвідом. У 2020 році буде надано максимум 8 посад стажування.

Критерії щодо участі:

• Студенти, які мають відмінний академічний досвід та  інтерес до біологічних наук та біомедичних досліджень (настійно рекомендується попередній лабораторний досвід), які проходять останні два роки навчання в науках про життя або суміжних предметах (наприклад, біоінформатика, біомедицина, біохімія, фармакологія, хімія );
  • Достатній  рівень англійської мови;

Є можливість скласти договір про працевлаштування / стажування через  університет.

Детальніше за посиланням: http://www.mladiinfo.eu/2020/02/18/call-summer-internship-programme-barcelona/#ixzz6FEoMcYio