З Всесвітнім днем науки заради миру та розвитку!

Шановні вчені, науковці, науково-педагогічні працівники та дослідники! Докторанти, аспіранти та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Щиро вітаємо Вас з Всесвітнім днем науки заради миру та розвитку!

Вже другий рік Україна переживає складний час і нам, як ніколи потрібні мир та розвиток для наближення нашої перемоги та гідного майбутнього нашої держави.

Ми об’єднуємо зусилля для забезпечення наукового прогресу. Впевнені, що разом ми здатні подолати труднощі та забезпечити незалежність та процвітання. Науковий розвиток, ефективне використання результатів досліджень та інноваційні технології стануть запорукою нашої майбутньої перемоги.

Миру всім нам!

Віримо в науку та дякуємо Збройним силам України, всім захисникам і захисницям, які боронять нашу Україну та наше майбутнє!

Слава Україні! Героям слава!