Стартувала акселераційна програма!

Стартувала акселераційна програма на тему “Опис бізнесу. Команда”, яка відбулася в онлайн та офлайн форматах.

На заході виступили:
• Томашевська Антоніна Василівна – доцент кафедри управління на бізнес-адміністрування.
• Мацук Зоряна Андріївна – доктор економічних наук та професор кафедри управління та бізнес-адміністрування.
• Дзумедзей Роман Олексійович – директор Наукової бібліотеки.
• Никируй Любомир Іванович – завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла, кандидат фізико-математичних наук, професор.

Ця зустріч надала учасникам цінні знання та підходи, пов’язані з описом бізнесу та роботою у команді. Попереду ще багато зустрічей з менторами, які обіцяють бути цікавими. Учасники зможуть отримати практичні поради та підтримку щодо запуску власного стартапу.

Акселераційна програма стала джерелом натхнення та ідей, які допоможуть командам у їхньому бізнес-проекті. Бажаємо успіху всім учасникам в роботі над власними стартапами.