Вітаємо!

Колектив університету щиро вітає професорів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: ДУТЧАК ВІОЛЕТТУ ГРИГОРІВНУ, ЛУЩАКА ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА, ПОПОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА, КОГУТА ІГОРЯ ТИМОФІЙОВИЧА з перемогою у конкурсному відборі проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок у 2021 році, організований Міністерством освіти і науки України.

Перемогу здобули проєкти на тему:

«Творчий універсалізм митців української діаспори ХХ – початку ХХІ століття: ідентифікаційний, комунікаційний, синергетичний виміри» (керівник проф. Дутчак В.Г.), обсяг фінансування проєкту – 1 260 000 грн.;

«Елементи гібридних сенсорних мікросистем для біомедичних  застосувань»  (керівник проф. Когут І.Т.), обсяг фінансування проєкту – 2 400 000 грн.;

«Корекція метаболічного синдрому збагаченими сульфорафаном препаратами з проростків броколі» (керівник проф. Лущак В.І.), обсяг фінансування проєкту – 4 500 000 грн.;

«Застосування методів аналізу і топології до задач про класифікацію, розклад, продовження відображень між різними просторами» (керівник проф. Попов М.М.), обсяг фінансування проєкту – 4 500 000 грн.

Бажаємо успішної реалізації проєктів, нових наукових досягнень, невичерпної енергії та творчої наснаги.

Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!