Засідання науково-технічної ради університету

26 листопада 2021 року  відбулось засідання науково-технічної ради університету. Було заслухано заключні звіти керівників наукових робіт молодих вчених, які фінансувалися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (Якубів В.М. Розробка механізму стимулювання ефективного використання економічного потенціалу розвитку біоекономіки в України (2020-2021);  та Яворський Я.С. Технологія тонкоплівкових термоелектричних мікроперетворювачів енергії на основі багатокомпонентних сполук з квантоворозмірними ефектами (2020-2021)) та проміжні звіти керівників наукових робіт молодих вчених, які фінансувалися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (Матківський О.М. Технологія та комп’ютерна симуляція оптимізованих фотоелектричних систем II покоління на основі сполук II-VI (2021-2023) та Максимів Ю.В. Розроблення механізму стратегічного публічного управління економічною та енергетичною безпекою України (2021-2023)). За усі звіти було одностайно проголосовано «підтримати».

Також науково-технічна рада заслухала заключні звіти керівників проєктів, які фінансувалися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (Загороднюк А.В. Алгебри симетричних аналітичних функцій на банахових просторах. Алгебраїчні та аналітичні структури на спектрах (2019-2021); Дутчак В.Г. Мистецтво української діаспори ХХ-початку ХХІ ст. як функціональна система національної культури (2018-2021)). Усі звіти також було підтримано.