Стипендії на навчання в Угорщині 2021

Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки (продовжена до 31 грудня 2021 року) угорська сторона надає для українських громадян 100 стипендій для навчання за наступними освітніми рівнями – «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-науковим рівнем «Доктор філософії».

Для подання документів апліканти мають заповнити онлайн-анкету, що розміщена на сайті: https://apply.stipendiumhungaricum.hu/.

Звертаємо увагу, що цьогоріч відбулись певні зміни у процедурі подачі заявок, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті МОН України за посиланням – https://mon.gov.ua/ua/news/uryad-ugorshini-vidiliv-gromadyanam- ukrayini-stipendiyi-dlya-navchannya-na-2021-2022-navchalnii-rik.

Міністерство освіти і науки України до 15 січня 2021 року прийматиме документи в електронному форматі, які необхідно надіслати на електронну адресу – scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2021».

Детальна інформація щодо отримання стипендій знаходиться за посиланням – www.stipendiumhungaricum.hu та в інформаційних матеріалах Офісу Програми «Stipendium Hungaricum», що додаються завантажити