Інтерактивна лекція “Наука – це круто!”

У Всесвітній день науки заради миру та розвитку Кафедра матеріалознавства і новітніх технологій влаштувала захоплюючу, інтерактивну лекцію “Наука – це круто!” для студентів Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Зі вступним словом до студентів звернулися завідувач кафедри, Володимир Коцюбинський та заступниця директора коледжу, Тетяна Полякова.

Докторант кафедри, Андрій Олегович, провів захоплюючий екскурс у світ науки, розкриваючи перед студентами загадкові аспекти вогню та льоду, тепла та холоду, світла та темряви.

Приємно частиною лекції стало вручення подарунків активним студентам. Цей захід не лише дав можливість отримати нові знання, але й показав, наскільки цікаво та важливо вивчати науку!