Продовження співпраці з UEA задля розвитку студентських стартапів

4 грудня відбулася менторська онлайн зустріч з одними з переможців Global HACK’23 – команда LINUM (Вікторія Брістов – студентка Університету Східної Англії, та Лідія Ярема, Оксана Лапчинська, Михайло Курляк – студенти Прикарпатського національного університету ), що займаються розробкою екологічно чистого одягу з льону, зібраного з рекультивованого ґрунту. Розробка зосереджена на дослідження ґрунтів України після впливу повномаштабного вторгнення, та стало продовженням спільного проєкту ПНУ та UEA «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика».

Зустріч організована з метою підтримки українських студентських стартапів та вибудування стратегії розвитку кампанії. Університети сприятимуть надання консультаційної допомоги учасникам, доступу до дослідного обладнання і фінансової підтримки у сумі 750 фунтів на подальші наукові відкриття. Вдячні ментору міжнародної команди студентів – Фінбару Картеру, керівнику офісу розвитку студентського підприємництва у Університеті Східної Англії за конструктивні поради та наставництво.