Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України відповідно до листа Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова» Національної академії наук України від 09.08.2023 No 299/250/23 інформує, що Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова» Національної академії наук України спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять III Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ»  з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.
Інформація щодо участі у вищезазначеному Конкурсі наведена у листі Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова» Національної академії наук України, що додається.