Досягнення студентів Прикарпатського університету

Пишаємось успіхами наших студентів, які стали переможцями найрізноманітніших наукових конкурсів. Таких як: XIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, де двоє наших студенток, були нагороджені дипломом ІІ і ІІІ ступеня, у конкурсі взяли участь більше 600 учасників, серед яких були учні, студенти, курсанти закладів вищої освіти Збройних сил України.

Також, гордимося успіхами нашої студентки, яка виборола чергову перемогу на престижному турнірі в Торонто і зайняла 2 місце серед сотні команд найкращих географів світу.

5 студентів стали учасниками фінального третього туру  конкурсу-2022/23 стипендіальної програми «Завтра.UA». Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра. UA» впродовж року отримають від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 3727 грн*, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Одна з наших студенток була нагороджена дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі есе “Мій Шевченко”! З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, актуалізації пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ української нації, утвердженні морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичного виховання здобувачів загальної середньої, професійної та вищої освіти, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримки і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів громадською організацією “Інноваційні обрії України”.

Троє студентів Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали призові місця у II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Також близько 50 студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стали переможцями І туру конкурсу студентських наукових робіт в галузі знань та спеціальностей. Вони будуть нагороджені грамотами університету.