Наукові проєкти Прикарпатського університету

Незважаючи на складний час, а також важкі умови праці спричинені військовою агресією, Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника спільно з науковцями вдалося реалізувати 16 проєктів на загальну суму 8 836 110 тис. грн.

Проєкти загального фонду:

Інженерія металоксидних каталізаторів з функцією регулювання активності для гідроксорадикальної дезінфекції води (керівник проєкту – Татарчук Т.Р.)

Творчий універсалізм митців української діаспори XX – початку XXI століття: ідентифікаційний, комунікаційний, синергетичний виміри (керівник проєкту – ДутчакВ.Г.)

Корекція метаболічного синдрому збагаченими сульфорафаном препаратами з проростків броколі (керівник проєкту – Лущак В.І.)

Дослідження алгебр породжених симетричними поліноміальними та раціональними відображеннями у банахових просторах (керівник проєкту – Загороднюк А.В)

Пошук маркерів посттравматичного стресового розладу на основі показників оксидативного стресу та запалення (керівник проєкту – Байляк М.М.)

Застосування методів аналізу і топології до задач про класифікацію, розклад, продовження відображень між різними просторами (керівник проєкту – Попов М.М.)

Елементи гібридних сенсорних мікросистем для біомедичних застосувань (керівник проєкту – Когут І.Т.)

Технологія та комп’ютерна симуляція оптимізованих фотоелектричних систем II покоління на основі сполук II-VI (керівник проєкту – Матківський О.М.)

Гібридні тонкоплівкові сонячні елементи підвищеної ефективності для енергетичної безпеки та сталого розвитку (керівник проєкту – Яворський Р.С.)

Розроблення механізму стратегічного публічного управління економічною та енергетичною безпекою України (керівник проєкту – Максимів Ю.В.)

Міжнародні проекти:

Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та діабету – спільна румунсько-українська програма отримання та поширення знань про здоров’я (PrePOD) – керівник проєкту Лущак В.І.

Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні – керівник проєкту Максимович О.В.

Сприяння сталості університетського аналітичного центру в умовах війни – керівник проєкту Максимович О.В.

Реалізація принципу сталого розвитку в екологічних правовідносинах: законодавство та практика застосування в Україні – керівник проєкту Кобецька Н.Р.

Глобальна інноваційна програма чистих технологій GCIP для малого і середнього бізнесу в Україні – керівник проєкту Якубів В.М.

Наукова послуга:

Надання наукової послуги: надання експертного висновку – Козич І. В., Фріс П.Л.