Інтерактивний тренінг – практикум: “Ключові елементи формування проєктної заявки”

Шановні колеги!

Запрошуємо усіх охочих та зацікавлених у здобутті чи удосконаленні навичок з управління проєктами відвідати очний комплексний тренінг (з двох взаємодоповнюючих частин) від команди Проектно-освітнього центру «Агенти змін» на тему: «Ключові елементи формування проєктної заявки”:

Частина 1. «Структура та логіка створення концепції проєкту та проєктної команди»

Дата проведення – 09.02.2023 р.

Тренери:

• Світлана Кропельницька – директорка Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів;
  • Мирослава Кулеша-Любінець ­– фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри загальної і клінічної психології;

Частина 2. «Структура бюджету проєкту та врахування ризиків його реалізації»

Дата проведення – 16.02.2023 р.

Тренери:

• Тетяна Мигович – фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів;
  • Тетяна Солоджук – фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів;

Для участі у тренінгу (2 частинах) зареєструйтеся, будь ласка, заповнивши анкету за гіперпокликанням до 5 лютого 2023 року включно:

Тренінг відбуватиметься в інтерактивному форматі, що передбачатиме поєднання теоретичної та практичної групової роботи над потенційними проєктними ідеями та пропозиціями.

Час проведення: 14.00

Місце проведення: офіс Проектно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, вул.Чорновола, 88 (можливі зміни, з врахуванням кількості зареєстрованих учасників).