Тренінг щодо пошуку партнерів за програмою Горизонт Європа

Сьогодні, 31 січня в Прикарпатському університеті відбувся тренінг щодо пошуку партнерів за програмою Горизонт Європа для наукового напряму природничі науки.
Професор, завідувач кафедри фізики та хімії твердого тіла – Никируй Любомир Іванович продемонстував корисну інформацію щодо програми Горизонт Європа.
Більшість проектів у програмі є проектами по співпраці. Тому Любомир Іванович розповів як знайти відкриті конкурси програми Горизонт Європа та як отримати навики пошуку міжнародного партнера та формування консорціуму.
У цей нелегкий для країни час кожний заклад вищої освіти намагається знайти фінансування наукових проєктів через грантові програми. А для цього необхідно знати тонкощі пошуку грантових програм.
Отримані знання стануть у пригоді під час участі в кокурсах наукових проєктів на отримання грантового фінансування.