Конференція з публікацією WoS

Державний університет ім. Станіслава Сташіца в Пілі запрошує до участі у VIII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДЕТЕРМІНАНТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ», яка відбудеться 21-22 жовтня 2021 року в м. Піла, Польща.

Матеріали конференції будуть опубліковані до початку конференції, оскільки будуть представлені для оцінки в базі Web of Science. Публікації, що були подані до попередньої конференції, були проіндексовані в WoS – https://wydawnictwo.puss.pila.pl/?1,conference-proceedings.

Тематика конференції:

1. Сталий розвиток в регіоні, в Польщі і в Європейському Союзі – тенденції і взаємовідносини
  2. Політика Європейського союзу в сфері сталого розвитку – наслідки і перспективи
  3. Економічний розвиток і природні ресурси в сільських місцевостях
  4. Розвиток сучасного ринку праці і людського капіталу
  5. Економіка освіти
  6. МСП та сталий розвиток регіонів в Польщі і ЄС
  7. Сталий розвиток місцевих і регіональних органів влади
  8. Парадигма сталого розвитку та його еволюція.

Прийом заявок на участь в конференції до 31.01.2021.

Текст публікації приймаємо до 28.02.2021.

Робоча мова конференції – англійська.

Більш детально про умови участі в нашій конференції можна почитати в доданих файлах:

Invitation_2021 Zaproszenie_2021 Szablon artykułu_Article template