ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Щиро вітаємо студентів Дудіна Володимира (студента другого курсу ОП «Магістр» ОПП «Курортна справа») та Клапчука Тараса (студента другого курсу ОП «Бакалавр» ОПП «Готельно-ресторанна справа») та їхнього керівника, професора Клапчука Володимира Михайловича з зайнятим 3-тім місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2023/2024 н.р. (тема наукової роботи «ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ КУРОРТУ «ЯРЕМЧЕ» У НАДВІРНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТЬ»)

Дипломом ваші досягнення свідчать про високий рівень знань, працьовитість і талант. Ви є прикладом для інших студентів і доказом того, що мрії здійснюються завдяки наполегливій праці.

Цей успіх – лише початок Вашого шляху до нових вершин. Нехай він надихає Вас на подальші досягнення і відкриває нові можливості для розвитку. Пам’ятайте, що ваш потенціал безмежний, і завдяки Вашим зусиллям Ви здатні досягти чого завгодно.

Бажаємо Вам нових здобутків, натхнення та подальших перемог у науковій сфері!