Всеукраїнська студентська олімпіада та Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України No 3/6194-23 від 30.10.2023 надаємо роз’яснення щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році.

З огляду на введення в Україні Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. No 64 воєнного стану, проведення активних бойових дій на території держави та з міркувань безпеки, Міністерство освіти і науки України у своєму листі рекомендує перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році проводити в закладах вищої освіти, які забезпечують виконання відповідних заходів безпеки.

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році не проводяться.

Разом з тим, заклади вищої освіти в межах автономії можуть ініціювати проведення будь-яких студентських інтелектуальних змагань міжнародного, всеукраїнського рівнів з виданням відповідного наказу.

1296.01-25_07.11.2023