Прикарпатський національний університет вперше виграв грант найпрестижнішої програми Horizon Europe Framework Programme (HORIZON)!

Проєкт «Розширення можливостей EDUC для інклюзивного розвитку Європейського дослідницького простору» (EDUC-WIDE) отримає фінансову підтримку ЄС у розмірі 3,5 млн євро. 🔥🔥🔥

Вітаємо науковців ПНУ на чолі з ректором Ігорем Цепендою з перемогою, яка свідчить про впевнену та системну співпрацю нашого університету з провідними університетами Європи! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

✅ Ми будуємо краще майбутнє для молодих поколінь.

✅ Ми послідовно виконуємо стратегічне завдання української науки — долучення до Європейського дослідницького простору.

До складу консорціуму проєкту разом з Прикарпатським національним університетом увійшли провідні університети Європи:

✔️Університет імені Масарика (Чехія),

✔️Університет Потсдама (Німеччина),

✔️Університет Південно-Східної Норвегії (Норвегія),

✔️Університет Кальярі (Італія),

✔️Університет Хауме I (Іспанія),

✔️Університет Париж Нантер (Франція) ,

✔️Університет Ренна (Франція),

✔️Університет Печ (Угорщина).

Реалізація проєкту EDUC-WIDE сприятиме розвитку цифрових університетів в контексті формування цифрової платформи Open Science, удосконаленню оцінки наукових досліджень та створення е-платформи для побудови кар’єри у сфері інновацій.

ВІТАЄМО!!!!👏🏻👏🏻👏🏻