Результати сімнадцятого конкурсу-2022/23 стипендіальної програми “ЗАВТРА.UA”

До участі у Конкурсі – 2022/23 Стипендіальної програми «Завтра.UA» було зареєстровано 312 пакетів документів студентів з 88 українських ЗВО, серед яких допущено до оцінювання у 1-му турі   299 конкурсантів (13 заявок було вилучено через невідповідність Умовам проведення конкурсу)

За результатами оцінювання 1-го туру до 2-го туру допущено 299 конкурсантів. Після проведення оцінювання у 2-му турі до 3-го туру допущено 250 конкурсантів.

За результатами трьох турів переможцями конкурсу стали 54 студенти, серед них троє – студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Дедерчук Олександра Михайлівна – студентка  3 курсу економічного факультету, спеціальності 051 Економіка. Тема конкурсної наукової роботи – “Моделювання експортного потенціалу регіону”. Науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики, кандидат економічних наук Андрій Пілько,

Каглійчук Мар’яна Юріївна – студентка 4 курсу навчально-наукового юридичного інституту, спеціальності 081 Право. Тема конкурсної наукової роботи – “Кримінальна відповідальність особи за вчинення згвалтування та сексуального насильства стосовно дітей в умовах воєнного стану”. Науковий керівник – доцент кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права, кандидат юридичних наук Петечел Олексій  Юрійович,

Погуть Софія Петрівна – студентка 4 курсу факультету іноземних мов, спеціальності 035 Філологія. Тема конкурсної наукової роботи – “Відтворення семантики і структури англійських питальних конструкцій в українському перекладі книги спогадів Дженіс Кулик-Кіфер “Мед і попіл””. Науковий керівник – завідувач кафедри англійської філології, доктор філологічних наук, професор Бистров Яків Володимирович.

Щиро вітаємо і пишаємося талановитою та цілеспрямованою  молоддю Прикарпатського університету!