Четверта зустріч акселераційної програми на тему “Сегментація клієнтів. Тактики виходу на ринок/Продажі”.

Сьогодні відбулася четверта зустріч акселераційної програми на тему “Сегментація клієнтів. Тактики виходу на ринок/Продажі”.

На заході виступили:

• Боришкевич Ірина Ігорівна – кандидат економічних наук, викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування;

• Мацук Зоряна Андріївна – доктор економічних наук та професор кафедри управління та бізнес-адміністрування;

• П’ятничук Ірина Дмитрівна – кандидат економічних наук, завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування;

💡Говорили про:

– пошук цільової аудиторії

– оцінювання ринку

– портрет клієнта

– лайфхаки просування стартапу.

На фінальній зустрічі акселераційної програми команди  презентуватимуть свої стартапи на основі здобутих знань під час зустрічей з тренерами.