Знайомство з ЕПАМ: від університетської програми до успішної IT кар‘єри!

На сьогодні питання про інформаційні технології в освіті України є дуже актуальними. З кожним роком з’являються нові спеціальності та направлення в університетах, пишуться сучасні книги, підручники, методички. Зараз у кожного вищого навчального закладу є свій особистий сайт, абітурієнти, сидячи у себе вдома, можуть спокійно переглядати та аналізувати будь-яку інформацію, що їх хвилює.

Студенти кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мали чудову можливість зустрітися з представниками компанії EPAM та дізнатися про можливості для професійного зростання та додаткового навчання.

До зустрічі долучилась велика кількість студентів різних напрямів та курсів, а також викладачі.

На події обговорили багато цікавих тем, включаючи практичний досвід через виробничу практику, можливості для професійної орієнтації та додаткового навчання на ресурсах компанії EРAM.

Також поговорили про системність в предметах університетської програми та те, як системний аналіз може допомогти покращити навчальний процес.

Учасники зустрічі мали чудову можливість отримати цінні поради та відповіді на свої запитання від експертів компанії EPAM, яка є найбільшою ІТ компанією України та має великий досвід роботи у сфері ІТ. Зустріч була корисною та пізнавальною для всіх учасників, які зацікавлені у розвитку своєї кар’єри в ІТ-сфері.  Чудово, що студенти отримали таку можливість поглибити свої знання про світ ІТ разом з експертами ЕРАМ!