Семінар “Підготовка наукових публікацій: Як написати наукову статтю?”

Сьогодні в нашому університеті відбувся семінар “Підготовка наукових публікацій: Як написати наукову статтю?” для викладачів та аспірантів. Лектором на заході був професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна – Лісовський Валерій Олександрович.

Лісовський Валерій Олександрович – фізик, досвідчений дослідник, має великий практичний досвід у підготовці наукових статей. Він є автором численних наукових праць, які були опубліковані в різних виданнях.

У рамках семінару учасники ознайомилися:

• з видами статей;
  • порадами коли починати писати статтю;
  • з алгоритмами вибору журналів для публікації своїх робіт;
  • загальним планом побудови наукової статті;
  • з основними правилами підготовки та оформлення наукових публікацій;
  • з техніками написання наукових статей;
  • з мовою викладення та термінологією;
  • особливостями структури статті;
  • списком ключових слів;
  • з вимогами до рецензента.

Також на заході виступив Коцюбинський Володимир Олегович та поділився порадами пошуку наукових журналів для аспірантів, пояснив наскільки важливі ключові слова в наукових публікаціях.

На семінарі учасники також мали можливість дізнатися про особливості оцінки наукових публікацій та процес рецензування. Ця інформація може бути корисною для тих, хто планує подавати свої роботи на публікацію в наукових журналах. Крім того, на семінарі було можливість задати питання та отримати консультації від лектора.

Учасники семінару відзначили корисність та актуальність тематики заходу, а також практичний підхід до матеріалу, який дозволив зрозуміти основні принципи підготовки наукових публікацій. Сподіваємось, що знання, отримані на семінарі, допоможуть учасникам ефективніше працювати над своїми науковими дослідженнями та публікаціями.

Дякуємо професору Валерію Лісовському та всім учасникам за активну участь у семінарі.