Конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок

 Розпочався конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконавцями яких є заклади вищої освіти та наукові установи, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Виконання робіт розпочнеться у 2023 році за рахунок коштів державного бюджету за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 2201040).

Конкурс проводиться у два етапи:

  1. перший етап – з 18 листопада до 12 грудня 2022 року у ЗВО/НУ в інформаційній системі;
  2. другий етап – з 16 грудня до 29 грудня 2022 року в МОН.

Наукова рада МОН має розглянути та затвердити результати експертизи проєктів досліджень і розробок до 22 грудня 2022 року.

Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 30 грудня 2022 року.

Максимальна вартість проєкту дослідження та/або розробки має становити не більше ніж 1,5 млн грн на рік, що пропорційно до обсягу коштів, виділених МОН на проведення Конкурсу за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 2201040).

Під час здійснення відбору перевага надаватиметься проєктам, що спрямовані на вирішення актуальних потреб національної економіки, суспільства та національної безпеки і оборони України, зокрема шляхом здобуття нових знань, створення нових технологій, сприяння інноваціям у реальному секторі економіки та розвиткові інноваційного підприємництва.

Детальнішу інформацію можна знайти на нашому сайті – вкладка Наукові проєкти університетиКонкурс тем на 2023 рікЗагальний конкурс