Презентація двотомного словника «Мовний портрет села Тюдів»

Шановні колеги, науковці, поціновувачі українського слова!

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує Вас узяти участь у презентації двотомного словника «Мовний портрет села Тюдів», який підготувала докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Голянич Марія Іванівна.

Презентація відбудеться 23 листопада 2022 року о 14.00 годині в онлайн режимі.

Приєднатися до заходу можна за цим покликанням:

На презентації очно будуть присутні:

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Євгенович Цепенда;

Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Володимирович Шарин;

Декан Факультету філології, доктор філологічних наук, професор Роман Богданович Голод.

В режимі онлайн до заходу приєднається:

Директор Інституту українсьої мови НАН України , дійсний член НТШ, доктор філологічних наук,  професор Павло Юхимович Гриценко.

Модератор зустрічі: кандидат філологічних наук,  доцент кафедри української мови  Михайло Васильович Бігусяк.