Навчальна лабораторія “Центр освіти і піклування дітей раннього і дошкільного віку”

КерівникМацук Людмила Олександрівна, кандидат педагогічних наук, професор.

Лабораторію створено 1 вересня 2023 року. У Центрі діти працівників нашого університету та студентів будуть мати змогу перебувати допоки їхні батьки проводять навчальні заняття або навчаються самі.

Спільно з студентським, профспілковим комітетами, а також з викладачами і працівниками створено дитячий центр дозвілля і розвитку, який гуртує дітей наших працівників. Для навчання обрано методику Mr.Leader, яка дозволяє гармонійно співіснувати різним віковим групам і в той час, надавати їм знання та сприяти розвитку.

Для наших співробітників, це унікальна можливість залишити своїх діток під опікою на час проведення навчальних занять. З дітьми займаються студенти кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти за унікальними методиками програми Mr.Leader, затвердженою МОН України.

Контактна інформаціяliudmila.matsuk@pnu.edu.ua

Наказ про створення навчальної лабораторії

Положення про навчальну лабораторію