Гранти мобільності на тримісячні наукові стажування та дослідження у Франції для молодих українських науковців.

Дедлайн: 16 грудня

Хто може взяти участь:

• українці, що працюють в університетах чи наукових інститутах
• науковці, що мають диплом кандидата наук та захистили дисертацію починаючи з 2014 року
• дослідники в галузі суспільних та гуманітарних наук (антропологія, літературознавство та мистецтвознавство, історія, географія, філософія, політичні науки, соціологія, археологія і та інші)

Що у програмі:

• грант мобільності для проведення досліджень у Франції: польові дослідження, робота в бібліотеці та архівах
• фінансова допомога — 4 704 € на три місяці
• стипендія покриває дорожні витрати та оплату за проживання на місці
• звільнення від оплати консульських зборів
• покриття страхування на період дії стипендії
• допомога у підготовці візового досьє та вирішення логістичних питань

Як взяти участь:

• знайти місце для стажування і та отримати запрошення від дослідницької лабораторії чи наукового центру
• подати заповнену анкету та наукове досьє онлайн (проєкт дослідження та додатки)
• подати проект досліджень: науковий проєкт складається з опису на 10 000 – 20 000 знаків і має обов”язково містити: проблематику та мету наукового дослідження, бібліографію
• деталізувати програму перебування
• додатки: резюме (дві сторінки максимально), копія диплому кандидата наук, лист від керівника лабораторії / дослідницького центру Франції, лист від директора українського закладу, де ви працюєте, перелік публікацій

Документи можна складати французькою чи англійською мовами.

Період для стажування: з березня по липень 2020 або з вересня по грудень 2020 року. Стажування має розпочатися не пізніше 1 жовтня 2020 року.

Стипендії надають Фундація Будинок наук про людину / Fondation Maison des sciences de l’homme , Центр французько-російських досліджень у Москві та Посольство франції в Україні.

Більше інформації: http://bit.ly/32g1w5l