Розпочинаємо щорічний Конкурс проєктів досліджень і розробок молодих учених!

19 серпня 2024 року стартує Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Конкурс оголошено наказом Міністерства освіти і науки України від 16 серпня 2024 року №1160.

Головне:

• нові секції Конкурсу, які відповідають класифікації наук за рекомендаціями ОЕСР;
  • спрямованість на вирішення актуальних завдань оборони, економіки, суспільства та відновлення України;
  • першочергова підтримка вчених, які знаходяться і працюють на території України;
  • рекомендації щодо обмеження використання для участі у Конкурсі – доробку у вигляді публікацій у “хижацьких” виданнях;
  • підготовка заявок починається з 19 серпня .2024 року за формами згідно з Положенням.
  • подача заявок — через Національну електронну науково-інформаційну систему з 2 вересня 2024 року.

Кінцевий термін подання проєктів: до 30 вересня 2024 року

Деталі, інструктивний лист – https://nauka.gov.ua/information/ys2024/