Онлайн-лекція доцента, директора магістерської програми зі штучного інтелекту

6 травня о 20:00 на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн-лекція доцента, директора магістерської програми зі штучного інтелекту в Наньянському технологічному університеті (Сінгапур) Dr. Adams Wai-Kin Kong на тему «Risk and Safety Concerns in Deep Networks».

За останні роки глибинні мережі продемонстрували свої потужні можливості, часто перевершуючи експертів-людей, таких як AlphaGO. Багато з них вже впроваджені в реальні додатки, створюючи велику цінність для бізнес-компаній. Через їхній великий вплив на людину і суспільство в цілому, багато хто почав замислюватися над потенційними ризиками глибинних мереж.

На лекції спікер розгляне такі питання:

▪️Загальна інформація про хакерські атаки на глибинні мережі, включаючи атаки “чорного ящика” та “білого ящика”.
▪️Методи ідентифікації ризиків, в тому числі інтегровані градієнти.
▪️Використання методів атрибуції для вивчення ризиків атак.
▪️Захист даних атрибуції від атак зловмисників.
Ця лекція буде цікава студентам, аспірантам, науковцям, а також всім, хто цікавиться штучним інтелектом та його впливом на суспільство.

Участь у лекції безкоштовна, але попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: http://surl.li/skisn

Міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.