Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

Шановні науковці, здобувачі вищої освіти, практики! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Підприємництво під час війни в Україні: виклики та можливості ”, яка проводиться кафедрою підприємництва, торгівлі та прикладної економіки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 20 листопада 2023 р.

Метою конференції є обговорення ролі підприємництва, соціальної відповідальності бізнесу, внеску громадського сектору, можливостей інновацій для менеджменту, маркетингу у підтримці та розвитку підприємництва, його фінансового та облікового забезпечення в умовах війни в Україні. Конференція спрямована на створення платформи для обміну знаннями і досвідом, висвітлення досягнень і викликів, а також сприяння співпраці між різними групами стосовно цих питань.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Напрям 1. Роль жінок у підприємництві під час війни: досягнення та виклики.
Напрям 2. Підприємництво та гендерна рівність: досягнення та завдання.
Напрям 3 Штучний інтелект та інновації в умовах війни: можливості та обмеження.
Напрям 4. Соціальний вплив підприємництва в зонах війни: досвід України.
Напрям 5. Розвиток стартапів у військових зонах: виклики та інновації.
Напрям 6. Внесок бізнесу в розвиток громад: соціальна відповідальність та благодійність.
Напрям 7. Інноваційні підходи до логістики і постачання в торговельних підприємствах під час війни.
Напрям 8. Роль громадського сектору у підтримці підприємництва під час війни.
Напрям 9. Фінансове та облікове забезпечення підприємництва: сучасні реалії та перспективи.
Напрям 10. Роль менеджменту і маркетингу у розвитку підприємництва: сучасні виклики та перспективи.

Програма конференції

9.00-9.30 реєстрація учасників конференції
9.30-10.00 відкриття конференції
10.00-11.30 пленарне засідання
11.30-12.00 кава-брейк
12.00-14.30 робота по секціях
14.30-15.00 закриття конференції

Форма участі в конференції: очна та дистанційна

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
Для участі у конференції Вам необхідно до 17 листопада 2023 року

1. Надіслати на електронну адресу оргкомітету konfptpe2023@gmail.com тези (оформлені у відповідності до поданих вимог). Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (Ціжма Ю.І._тези).
2. Заповнити заявку на участь у конференції https://docs.google.com/forms/d/1_SQfoc0IPhx1g2jwqEEvzLuhUc2vwpZHyBawpI5HwfA/edit

Інфолист