Наукою вишиваємо Україну!
У серпні стартував проєкт «Наукою вишиваємо Україну»!
![☝️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/261d_fe0f/32.png)
Ідея проєкту виникла й опрацьовувалась Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України ще наприкінці 2021 року. Мета проєкту є символічною – вона покликана об’єднати науковців у спільних прагненнях відродження та зміцнення України та нагадати представникам влади про відкритість науковців до співпраці і велике бажання змінити наш спільний Світ на краще. Тому відшита карта буде символом, оберегом для держави і тих, хто віддано піклується про її майбутнє.
У процесі вишивання карти візьмуть участь представники наукових установ зі всіх областей України.
![🎓](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f393/32.png)
Рада молодих вчених ІФНТУНГ є координатором проєкту «Наукою вишиваємо Україну» в Івано-Франківській області.
![🙌](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f64c/32.png)
Запрошуємо всіх науковців до спільної реалізації проєкту!