Відбувся онлайн-вебінар “Використання ChatGPT в науці та освіті”

Сьогодні відбувся онлайн-вебінар “Використання ChatGPT в науці та освіті” в рамках Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Валентина Якубів, перша проректорка університету, привітала учасників з початком Тижня науки і Днем вишиванки.

Команда експертів:

Олеся Власій, доцентка кафедри математики та інформатики і методики навчання, як ідеолог вебінару презентувала присутнім можливості, які надає ChatGPT. Вона наголосила на тому, що штучний інтелект не є конкурентом, а справжнім помічником у нашій роботі. Завдяки його потужним аналітичним здібностям ми можемо ефективно застосовувати його в науці та освіті.

Ольга Дудка, доцентка кафедри математики та інформатики і методики навчання, “скеровувачка хаосу” продемонструвала “Чат на Урок”: спілкування з видатними постатями минулого  дає учням унікальну можливість познайомитися з видатними особистостями. Це стимулює творчий розвиток учнів і поглиблює їхнє розуміння історичних подій та культурних контекстів.

Мар’яна Ясінська, студентка, майбутня вчителька математики та інформатики, розповіла про те, як штучний інтелект може допомогти студентам. Завдяки своїм аналітичним та пошуковим можливостям ChatGPT може стати цінним інструментом.

Леся Степанченко, вчителька інформатики Угорницького ліцею, наша випускниця, продемонструвала вражаючі можливості штучного інтелекту в створенні зображень. Також присутні на заході побачили практичні приклади використання ChatGPT у шкільному житті.

Під час вебінару учасники отримали багато цінних рекомендацій щодо ефективного використання штучного інтелекту в роботі. Відкрилися нові перспективи для використання цієї технології в освітньому процесі, а також для наукових досліджень.

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу, сподіваємося, що рекомендації експертів допоможуть успішно впровадити штучний інтелект у науку та освіту.