![](https://nauka.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/122/2023/05/18.05-vebinar.png)
Запрошуємо Вас на онлайн-вебінар “Використання ChatGPT в науці та освіті”, що відбудеться 18 травня о 15:30 у рамках Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
Це чудова можливість дізнатися більше про передовий інтелектуальний алгоритм ChatGPT і його застосування в наукових дослідженнях та освітніх проєктах. Ви почуєте про новітні технології, які змінюють підхід до наукової роботи, а також про потенціал ChatGPT у розвитку науки та освіти.
Своїм досвідом та знаннями з учасниками вебінару поділиться кандидат технічних наук та доцент кафедри математики та інформатики і методики навчання Олеся Власій.
Не пропустіть цей захоплюючий захід.
Приєднуйтесь за покликанням: https://meet.google.com/xro-pmih-vzg