Шестеро молодих вчених Прикарпатського університету стали стипендіатами Кабінету Міністрів України

Відповідно до Постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 р. №6 стипендіатами Кабінету Міністрів України стали шестеро молодих вчених Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника:

  • Юлія Кернякевич-Танасійчук, професорка, докторка юридичних наук, завідувачка кафедри судочинства Навчально-наукового Юридичного інституту;
  • Назарій Данилюк, провідний фахівець Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій, молодший науковий співробітник теми «Нові фотокаталітичні системи на основі гетеронаноструктурованого діоксиду титану», аспірант II року навчання спеціальності “Хімія”;
  • Леся Данилюк, доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового Юридичного інституту;
  • Людмила Сас, професорка кафедри обліку і оподаткування економічного факультету;
  • Тарас Василишин, професор кафедри математичного і функціонального аналізу факультету математики та інформатики;
  • Ірина Боришкевич, кандидатка економічних наук, викладачка кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки.

Сьогодні, професійне свято – День науки, гарний привід висловити Вам щирі слова вдячності за невтомну, плідну і творчу працю. Пишаємося Вашими талантами, здобутками та особистими злетами.

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо і надалі впевнено підкорювати нові вершини наукових успіхів і перемог, продовжуючи зміцнювати авторитет нашого університету. Нових відкриттів Вам і вагомих здобутків у Вашій творчій праці! Вітаємо наших молодих науковців! Нових відкриттів та подальших вагомих здобутків у царині науки!

Першоджерело:

http://www.kdpu-nt.gov.ua/sites/default/files/articles/dodatok_2_styp_kmu_03.11.22.pdf