З 1 лютого по 30 квітня 2020 року для 50 українських університетів та наукових установ відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley. Доступ до повних текстів можливий у локальній мережі установи та відбувається через контент-платформу Wiley Online Library. Wiley Full Journal Collection включає понад 1500 назв авторитетних журналів з архівом видань за понад 20 років – з 1997 по 2020 роки. За тематичним спрямуванням колекція охоплює всі предметні напрями сучасної науки.
John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.
Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).
В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.
В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.
Доступ до журналів Wiley буде відкритий з 01 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі вашої організації, перейшовши на платформу Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com/.
Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.