Студенти переможці і призери всеукраїнських наукових заходів

Студенти ПНУ переможці і призери всеукраїнських наукових заходів

починаючи з 2005 по 2018 р.р.

 

2017-2018 н.р.

Назва факультету, навчально-наукового інституту ІІ етап Всеукраїнського КОНКУРСУ студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук ІІ етап Всеукраїнської студентської ОЛІМПІАДИ
Навчально-науковий інститут мистецтв    
Факультет історії, політології і міжнародних відносин Паска Г.М. – І місце (історія і археологія) Сухоручко В.В. – ІІІ місце

(історія України – навч. дисц.)

Веркалець М.М. – ІІІ місце

(історія України – навч. дисц.)

Факультет іноземних мов    
Навчально-науковий юридичний інститут Бабак В.М. – ІІІ місце (адміністративне право )

Сікора В.Є. – ІІІ місце (міжнародне право)

Бойчук В.В. – І місце

(кримінальне право – навч. дисц.)

Мельничук Г.М. –  ІІІ місце

(правознавство)

Факультет природничих наук Бутенко Н.В., Дем’янчук О.І. – ІІ місце (біологія)  
Філософський факультет    
Факультет туризму Хоптій О.М. – І місце(туризм) Мицканюк Н.Я. – ІІІ місце (готельно-ресторанна справа)
Факультет фізичного виховання і спорту Дюк Н.С. – ІІ місце

(фізична терапія, ерготерапія)

 
Факультет філології Дідух Н.І. – І місце (укр.мова і л-ра з методикою їх викладання)

Мадій М.В.  – ІІ місце

(міжн.мовно-літерат.конкурс ім.Т.Шевченка)

 
Економічний факультет Гарда Т.П. – ІІІ місце (міжн.конк за спец. Економіка)

Гаврилишин О.Р. – ІІ місце

(економічна кібернетика)

Малишівський Т.В. – ІІ місце

(економічна теорія – навч. дисц.)

Коломийський навчально-науковий інститут    
Івано-Франківський коледж Люльчак М.Р. – ІІ місце

(міжн. мовно-літерат. конкурс ім. Т. Шевченка)

Градюк С. – ІІ місце

(українська мова)

Педагогічний факультет Ямнич А.І. – ІІІ місце (початкова освіта)

Данилюк Т.П., Шевчук Н.О.- І місце

(освітні, педагогічні науки)

Ткачук Х.М. – ІІІ місце ( соціальна педагогіка)

Красна К.І. – І місце(дошкільна освіта)

Фізико-технічний факультет Малярська І.В.  – ІІІ місце (фізика та астрономія)

Хемій М.М. – ІІ місце  (фізика та астрономія)

Шемерлюк Ю.В. – ІІІ місце (фізика та астрономія)
Факультет математики та інформатики   Хортюк С.В. – І місце

(робототехніка – навч. дисц.)

Сав’як Н.В. – І місце

(програмування мікропрограмних автоматів – навч. дисц.)

Кур М.В. – І місце

(програмування мікропрограмних автоматів – навч. дисц.)

2016-2017 н.р.
Навчально-науковий інститут мистецтв   Галавай А.А. – І місце (музичне мистецтво “сольний спів”)
Факультет історії, політології і міжнародних відносин Біль В.С. – І місце (політичні науки)

Сокол Т.В. -ІІ місце (політичні науки)

Сухоручко В.В. – ІІІ місце (історичні науки)

Пиндорак А.В. – ІІ місце (історичні науки)

Кардаш О.Н. – ІІІ місце (дисц. – іст.України)

СухоручкоВ.В. – ІІІ місце  (дисц. – іст.України)

Факультет іноземних мов    
Навчально-науковий юридичний інститут Сікора В.Є. – ІІІ місце (адмін. право і процес, фінансове право та інформ. право) Васильєва А.В. – ІІ місце (дисц. – кримінальне право)

Гулян Ю.В. – ІІ місце (дисц. – кримінальне право)

Бойчук В.В. – ІІ місце(дисц. – кримінальне право)

Кисилиця Н.Д. – ІІІ місце (дисц. – міжнародне право)

Факультет природничих наук Клоновський А.Я. – ІІ місце (біологічні науки)

Грущенко А.О. – ІІ місце (біологічні науки)

Малашкін Б. С. — ІІІ місце (спец. – лісове господарство)

Котнюх М.Б. – ІІІ місце (дисц. – ґрунтознавство)

Філософський факультет    
Факультет туризму Хоптій О.М. – ІІ місце (туризм)  
Факультет фізичного виховання і спорту Федорець І.А. – ІІІ місце (фізичне виховання та спорт)  
Факультет філології Мадій М.В. – І місце (конкурс ім. Т.Г. Шевченка)

Шиманівська Н.І. – ІІ місце (укр.мова і л-ра в т.ч. методика їй викл.)

 
Економічний факультет   Гвоздянчук Ю.В. – ІІ місце (дисц. – фінансовий менеджмент)

Малишівський Т.В. – ІІІ місце (дисц. – економічна теорія)

Коломийський навчально-науковий інститут    
Івано-Франківський коледж    
Педагогічний факультет   Клюс Л.Р. – ІІІ місце (спец. Початкова освіта)
Фізико-технічний факультет Максим’юк Н.Т. – ІІІ місце (фізика)  
Факультет математики та інформатики   Фараджев Т.Р. – І місце (дисц. – робототехніка)

Кур М.В. – ІІІ місце (дисц. – робототехніка)

 

2015-2016 н.р.

Навчально-науковий інститут мистецтв   Бутковська Соломія Романівна – ІІІ місце

 

Факультет історії, політології і міжнародних відносин Клоновський Юрій Самірович –  Диплом ІІ ступеня

Черниш Тетяна Володимирівна  –  Диплом ІІ ступеня

 

Тарасевич Роман Михайлович – ІІІ місце

Шелемей Тетяна Володимирівна – ІІІ місце

 

Факультет іноземфних мов

 

Тацакович Уляна Тарасівна – Диплом ІІІ ступеня

 

Ходарєв В’ячеслав Володимирович – ІІ місце
Навчально-науковий юридичний інститут Васильєва Ангеліна Віталіївна – Диплом ІІ ступеня

Затолюк Мар’яна Ярославна – Диплом ІІ ступеня

Ошуст Ольга Михайлівна – ІІ місце

Обітоцький Андрій Володимирович  – ІІ місце

Москалюк Марія Юріївна ІІІ місце

Факультет природничих наук Семенюк Юлія Сергіївна – Диплом ІІІ ступеня

Бойко Євген Валерійович – Диплом ІІІ ступеня

 

Іванишин Ольга Іванівна ІІІ місце

 

Філософський факультет   Бажанський Дмитро Романович – ІІ місце
Факультет туризму Будник Уляна Олегівна – Диплом ІІІ ступеня  
Факультет фізичного виховання і спорту Козьменчук Роман Васильович – Диплом ІІ ступеня  
Факультет філології Машталер Олеся Олександрівна – Диплом ІІ ступеня

Гнот Мар’яна Леонідівна – Диплом ІІІ ступеня

Муран Романа Остапівна  – Диплом І ступеня

Мовчій Юлія Петрівна – Диплом ІІІ ступеня

 
Економічний факультет Савчук Наталя Василівна – Диплом І ступеня  
Коломийський навчально-науковий інститут Модерук Квітослава Юріївна – Диплом ІІІ ступеня  
Івано-Франківський коледж   Кобинець Віта Іванівна – ІІ місце
Педагогічний факультет    
Фізико-технічний факультет    
Факультет математики та інформатики    

2014-2015 н.р.

 

 

 

 

Інституту історії, політології і міжнародних відносин Клоновський

Юрій Ярославович  – I місце

Тарасевич Роман Михайлович – ІІІ місце  
Зельманович

Іван Іванович – I місце

Інститут мистецтв

 

     
Педагогічний інститут Фесюк Мар’яна Ігорівна – III місце    
Інститут природничих наук Лилик Марія Петрівна – ІІІ місце    
Мислін Мар’яна Вікторівна – ІІІ місце
Старко Ірина Юріївна – ІІІ місце
Турак Юрій Олегович – II місце
Інституту туризму      
Інститут філології      
Юридичний інститут Мазепа Наталія Володимирівна – III місце Саветчук Віталій Миколайович – І місце  
Чабан Володимир Ігорович – ІІ місце

 

 
Обітоцький Андрій Володимирович  – ІІІ місце  
Коломийський інститут      
Факультет математики та інформатики      
Філософський факультет   Айвенко Ірина Олександрівна – ІІІ місце  
Матвійчук Тарас Вікторович  – ІІІ місце  
Сагановська Тетяна Петрівна – ІІІ місце  
Факультет фізичного виховання і спорту      
Фізико-технічний факультет      
Факультет іноземних мов Фокшей Мирослава Любомирівна – II місце Ходарев В’ячеслав Валодимирович – ІІ місце  
Данилюк Інна Ігорівна  – II місце

 

 
Економічний факультет Кіс

Віталія Василівна – II місце

Вачіль Олеся Павлівна-  ІІ місце  
2013-2014 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Глінка Роман Іванович – ІІІ місце Паска Богдан Валерійович – ІІ місце
Лодин Павло Зіновійович –ІІІ місце  
Інститут мистецтв    
Педагогічний інститут Стамбульська Тетяна Ігорівна – ІІІ місце Палош Альбіна Михайлівна – ІІІ місце
Лисечко Тетяна Романівна – ІІІ місце
Інститут природничих наук    
Інституту туризму Ліхтаревич Дар’я Анатоліївна – І місце Фітковська Ольга Іванівна – І місце
Інститут філології Дяків Тетяна Ярославівна – ІІІ місце  
Юридичний інститут   Гресько Василь Васильович – І місце
Саветчук Віталій – ІІ місце
Чабан Володимир – ІІІ місце
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Козак Надія Мирославівна – ІІІ місце  
Філософський факультет   Малецька Ольга Степанівна – ІІІ місце
Факультет фізичного виховання і спорту Мельник Олександр Миколайович – ІІІ місце Павлюк Анна Романівна – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет    
Факультет іноземних мов    
Економічний факультет   Швайчак Орест Ярославович – ІІІ місце
Розумович Аліна Василівна – І місце
2012-2013 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Савіцький Роман Петрович – ІІІ місце Шатурма Віта Петрівна – ІІІ місце
Інститут мистецтв    
Педагогічний інститут Лоїк Оксана Василівна – ІІІ місце Скиданюк Марія Дмитрівна – ІІІ місце
Інститут природничих наук Грищук Христина Іванівна – ІІІ місце Дубчак (Мельниченко) Ганна Михайлівна – ІІ місце
Бурдилюк Надія Ігорівна – ІІІ місце
Інституту туризму Кузик Тарас Богданович – ІІІ місце Лисий Ігор Олегович – ІІ місце
Інститут філології Стрільчик Богдан Андрійович – ІІІ місце  
Юридичний інститут Койдик Дмитро Олександрович – ІІІ місце Сигидин Мар’яна Михайлівна – ІІ місце
Гресько Василь Васильович – ІІ місце
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Струтинський Михайло Михайлович – ІІІ місце  
Кузишин Іванна – ІІ місце
Філософський факультет    
Факультет фізичного виховання і спорту Пилипчик Ігор Вікторович – ІІІ місце  
Фізико-технічний факультет    
Факультет іноземних мов Коряцька Ірина Володимирівна – ІІІ місце Цимбаліста Лідія Романівна – ІІ місце
Гайдичук Ольга Михайлівна – ІІІ місце
Економічний факультет   Волос Іванна Віталіївна – ІІ місце
2011-2012 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Свінціцький Дмитро Володимирович – ІІІ місце Паска Богдан Валерійович – І місце
Галайчук Ірина Романівна – ІІІ місце Процюк Іван Ігорович – ІІІ місце
Інститут мистецтв   Боштан Віктор Велентивович – ІІ місце
Лазорів Любов Дмитрівна – ІІІ місце
Сало Олена Олександрівна – І місце
Семенюк Оксана Михайлівна – ІІ місце
Педагогічний інститут Мацук Наталія Василівна – ІІ місце Скиданюк Марія Дмитрівна – ІІ місце
Інститут природничих наук    
Інституту туризму   Лисий Ігор Олегович – ІІ місце
Інститут філології    
Юридичний інститут Судак Віта Василівна – ІІІ місце Семеген Мар’яна Михайлівна – ІІ місце
Семеген Зоряна Михайлівна – ІІ місце
Бартків Наталія Ярославівна – ІІ місце
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Мочернюк Надія Петрівна – ІІІ місце  
Давидок Анастасія Євгенівна – І місце
Філософський факультет Шийчук Анна Олександрівна – І місце Клід Дмитро Ігорович – ІІІ місце
Бажанський Дмитро Романович – І місце
Факультет фізичного виховання і спорту Майко Олександр Васильович – ІІІ місце Аннушак Оксана Василівна – ІІІ місце
Семанів Арсен Любомирович – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет Кайкан Юлія Степанівна – ІІІ місце  
Факультет іноземних мов Гайдичук Ольга Михайлівна – ІІ місце Коновалова Ірина Юріївна – ІІ місце
Томенко Ольга Ігорівна – ІІІ місце
Економічний факультет Гринів Надія Володимирівна – ІІ місце Лиско Мар’яна Володимирівна – ІІІ місце
Кропельницький Андрій Орестович – ІІ місце
2010-2011 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Дорожинська Марія Юріївна – ІІІ місце Паска Богдан Валерійович – ІІ місце
Свінціцький Дмитро Володимирович – ІІ місце
Інститут мистецтв Марчук Марія Богданівна – ІІІ місце  
Педагогічний інститут Пилипів Ольга Зеновіївна – І місце  
Інститут природничих наук Жураківська Світлана Петрівна – ІІІ місце  
Лужна Мар’яна Михайлівна – ІІ місце
Приймак Олена Степанівна – ІІ місце
Інституту туризму   Лисий Ігор Олегович – ІІ місце
Інститут філології   Петрів Ольга Іванівна – І місце
Суходільна Мар’яна Михайлівна – ІІ місце
Юридичний інститут   Семеген Мар’яна Михайлівна – ІІ місце
Семеген Зоряна Михайлівна – ІІ місце
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики    
Філософський факультет   Клід  Дмитро Ігорович – ІІІ місце
Факультет фізичного виховання і спорту Тягур Тарас Романович – І місце Вовчук Тарас Петрович – ІІІ місце
Альберт Володимир Петрович – ІІ місце
Гиря Іванна Іванівна – ІІ місце
Фізико-технічний факультет Груб’як Андрій Богданович – ІІІ місце  
Факультет іноземних мов Веприняк Ірина Дмитрівна – ІІІ місце  
Антошків Тетяна Богданівна – ІІІ місце
Коновалова Ірина Юріївна – І місце
Мельник Галина Василівна – ІІ місце
Економічний факультет    
2009-2010 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Павлюк Андрій Михайлович – ІІІ місце Паска Богдан Валерійович – ІІ місце
Кедик Василь Степанович – ІІ місце, ІІІ місце
Мосорко Мар’яна Іванівна – ІІ місце
Глизнер Володимир Володимирович – ІІ місце
Інститут мистецтв   Мисечко Катерина Григорівна – ІІІ місце
Рібун Лілія Юріївна – І місце
Лесів Наталія Миколаївна – ІІ місце
Педагогічний інститут    
Інститут природничих наук Харук Ольга Тарасівна – ІІ місце  
Інституту туризму Павлишак Надія Володимирівна – ІІІ місце Семенова Тетяна Юріївна- І місце
Інститут філології Петрів Ольга Іванівна – І місце Москалюк Ірина Романівна – ІІІ місце
Голодюк Ярослав Борисович – ІІ місце Семанюк Марта Валеріївна – ІІІ місце
Юридичний інститут    
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Василишин Тарас Васильович – ІІІ місце  
Філософський факультет Фіцак Христина Василівна – ІІ місце  
Факультет фізичного виховання і спорту Ковальчук Валентина Олександрівна – І місце  
Андрійчук Любомир Миколайович – ІІ місце
Коцкович Ольга Іванівна – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет Турів Тарас Олегович – ІІІ місце  
Факультет іноземних мов Шкабара Василина Андріївна – ІІІ  
Гребенюк Мар’яна Володимирівна – ІІ місце
Веприняк Ірина Дмитрівна – ІІІ місце
Олексин Олена Юріївна – ІІІ місце
Економічний факультет    
2008-2009 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Вельч Вероніка Дмитрівна – І місце Чорненький Роман Васильович – ІІІ місце
Гаврилишин Петро Михайлович – І місце
Стасюк  Андрій Євгенович – ІІІ місце
Дутчак Тарас Іванович – ІІІ місце
Інститут мистецтв   Чигер Олег Олександрович – ІІІ місце
Кочкодана Богдана Руслановича – І місце
Засідко Мар’яна Ігорівна – ІІ місце
Педагогічний інститут    
Інститут природничих наук    
Інституту туризму Бродяк Олександр Володимирович- ІІІ місце  
Інститут філології   Ботнаренко Наталія Михайлівна – І місце
Ященко Олена Борисівна – ІІ місце
Юридичний інститут    
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Лабачук Оксана Василівна – І місце  
Філософський факультет    
Факультет фізичного виховання і спорту Корсак Олександр Володимирович – І місце  
Северин Наталія Іванівна – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет   Турів Тарас Олегович – ІІІ місце
Факультет іноземних мов Ерліхман Анна Марківна – І місце  
Яремак Ірина Володимирівна – І місце
Гавриш Олександр Васильович – І місце
Шаповал Ірина Анатоліївна– ІІ місце
Тихоновська Оксана Валентинівна – ІІ місце
Капак Юлія Миколаївна – ІІ місце
Економічний факультет Семанюк Тетяна Юріївна – ІІІ місце  
2007-2008 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Цапар Марія Віталіївна – І місце Марчук Наталія Василівна – І місце
Бодоряк Ольга Юріївна – І місце Гаврилишин Петро Михайлович – ІІІ місце
Інститут мистецтв Гушпіт Тетяна Володимирівна – І місце Семанюк  Ірина Ярославівна – І місце
Гусак Тамара Василівна – І місце
Лаврука Григорій Богданович – ІІ місце
Коваленко Сергій Миколайович – ІІ місце
Педагогічний інститут    
Інститут природничих наук    
Інституту туризму    
Інститут філології Гаврилків Христина Іванівна – І місце Ботнаренко Наталія Михайлівна – ІІ місце
Дорогович Наталія Омелянівна – ІІ місце Ященко Олена Борисівна – ІІІ місце
Ященко Олена Борисівна – ІІІ курс  
Данилюк Інна Василівна – ІІ місце
Юридичний інститут Кропельницька Лілія Ігорівна – ІІ місце  
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики    
Філософський факультет Карпенко Євген Володимирович – І місце Гвоздецький Ярослав Петрович – І місце
Собко Христина Тарасівна– ІІ місце
Факультет фізичного виховання і спорту Корсун Ігор Валерійович – ІІІ місце Арламовський Родіон Васильович – ІІІ місце
Струтинський Віталій Васильович – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет Туровська Лілія Вадимівна – ІІІ місце  
Моцак Уляна Володимирівна – ІІ місце
Факультет іноземних мов Капак Юлія Миколаївна – І місце Капак Юлія Миколаївна – ІІІ місце
Кривенок Юлія Сергіївна – ІІІ місце Панов Володимир  Володимирович – ІІІ місце
Економічний факультет Щур Роман Іванович – ІІІ місце Семанюк Тетяна Юріївна – ІІІ місце
2006-2007 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Ткачук Юрій Васильович – ІІІ місце Сенич Марія Володимирівна –

І місце

Марчук Наталя Василівна – І місце Гавадзин Володимир Васильович – ІІІ місце
Інститут мистецтв Сав’юк Марія Юріївна – заохочувальний диплом Коваленко Сергій Миколайович –ІІ місце
Педагогічний інститут Антонів Ірина Петрівна – ІІ місце  
Інститут природничих наук Дуда Остап Михайлович – ІІ місце  
Інституту туризму Скирбашевська Тамара Василівна – заохочувальний диплом  
Інститут філології   Тюріна Євгенія Володимирівна – ІІ місце
Юридичний інститут    
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики    
Філософський факультет   Андрусів Любомир Зіновійович – ІІ місце
Максимчук Ганна Миколаївна- ІІ місце
Факультет фізичного виховання і спорту Гумницька Ірина Ярославівна – І місце  
Фізико-технічний факультет Семенишин Юрій Іванович – ІІ місце  
Січка Михайло Ярославович – ІІ місце
Факультет іноземних мов   Литвин Ірина Петрівна – ІІІ місце
Бруєвич Юрій Олександрович – ІІІ місце
Ілійчук Ірина Володимирівна – фінал  VІ Міжнародної олімпіади «Ханьюн цяо» з китайської мови
Економічний факультет    
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Пристайчук Світлана Миколаївна – диплом переможця

 

Татарин Андрій Богданович – ІІ місце

 

Інститут мистецтв Шовгенюк Степан Степанович – диплом переможця Гаврилюк Андрій Тарасович – ІІІ місце
    Краєвський Андрій Михайлович – ІІІ місце
Педагогічний інститут   Гребінь Ірина Анатоліївна – ІІІ місце
Інститут природничих наук Лужна Лідія Іванівна – І місце

 

 
Інституту туризму Колядко Олександр Олександрович –  ІІІ місце  
Інститут філології   Бруєвич Юрій Олексійович – ІІІ місце
Юридичний інститут    
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Дубей Михайло Володимирович – диплом переможця  
Філософський факультет   Надворняк Юрій Йосипович – ІІ місце
    Палагнюк Михайло Михайлович – ІІІ місце
    Шевчук Галина Станіславівна – І місце
Факультет фізичного виховання і спорту   Олексин Ігор Ярославович – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет    
Факультет іноземних мов    
Економічний факультет    
2005-2006 н.р.
Інституту історії, політології і міжнародних відносин Пристайчук Світлана Миколаївна – диплом переможця

 

Татарин Андрій Богданович – ІІ місце

 

Інститут мистецтв Шовгенюк Степан Степанович – диплом переможця Гаврилюк Андрій Тарасович – ІІІ місце
Краєвський Андрій Михайлович – ІІІ місце
Педагогічний інститут   Гребінь Ірина Анатоліївна – ІІІ місце
Інститут природничих наук Лужна Лідія Іванівна – І місце

 

 
Інституту туризму Колядко Олександр Олександрович –  ІІІ місце  
Інститут філології   Бруєвич Юрій Олексійович – ІІІ місце
Юридичний інститут    
Коломийський інститут    
Факультет математики та інформатики Дубей Михайло Володимирович – диплом переможця  
Філософський факультет   Надворняк Юрій Йосипович – ІІ місце
Палагнюк Михайло Михайлович – ІІІ місце
Шевчук Галина Станіславівна – І місце
Факультет фізичного виховання і спорту   Олексин Ігор Ярославович – ІІІ місце
Фізико-технічний факультет    
Факультет іноземних мов    
Економічний факультет