Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу есе “Мій Шевченко”!

Гордимося успіхами наших студентів!

З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, актуалізації пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ української нації, утвердженні морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичного виховання здобувачів загальної середньої, професійної та вищої освіти, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримки і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів громадською організацією “Інноваційні обрії України” проведений Всеукраїнський конкурс есе “Мій Шевченко”.

Ленько Христина Петрівна – нагороджена дипломом ІІ ступеня, студентка 3 курсу Педагогічного факультету;

Дубік Софія Романівна – номінантка в секції “Майстерне володіння художнім словом”, студентка 2 курсу Факультету філології;

Ми пишаємось талановитою молоддю. Бажаємо наснаги, творчих звершень, успіхів у вивченні й популяризації національної культури та творчості видатних українських письменників!

Переможці ЗВО

Номінатни ЗВО