Грантовий конкурс «Спеціалізовані освітні програми або модулі в ключових сферах потенціалу» у межах програми «Digital Europe»

Мета конкурсу – покращення освітніх програм та збільшення кількості студентів, які спеціалізуються в ключових областях потенціалу.
Завдяння полягає в розробці освітньої програми вищої освіти з 60, 90 або 120 академічними кредитами.
Серед переліку тем: дані; інтернет речей (IoT); штучний інтелект (ШІ); блокчейн; кібербезпека; HPC; квантова теорія; міждисциплінарні курси, включаючи викладання вищевказаних областей у сфері освіти, не пов’язаної з ІКТ (наприклад, застосування ШІ для сільського господарства або кібербезпеки та права тощо).
Види діяльності, які фінансують:
  •  партнерство для вищих навчальних закладів, дослідницьких центрів/центрів передового досвіду в галузі цифрових технологій та інноваційного бізнесу;
  •  модернізація технічного обладнання, щоб забезпечити студентам доступ до найновіших технологій, доступних на ринку, дослідження інноваційних способів використання технологій у викладанні та навчанні;
  •  подолання дефіциту викладацького складу та забезпечення доступу до якісного навчання; можуть бути передбачені стимули для професорів, експертів і провідних дослідників у цифрових сферах, щоб вони зробили внесок у викладацьку діяльність;
  • надання підтримки студентам за допомогою стипендій або звільнення від оплати, щоб надати кожному доступ до високоякісної освіти в цифрових сферах і збільшити різноманітність освіти та досліджень.
 Загальний бюджет: 56 000 000€
⏳ Дедлайн:  24 січня 2023 р.
Детальніше: https://bit.ly/3ufCVy5